5 Tips about کارشناسی رنگ خودرو You Can Use Today

برای آگاهی از قیمت نقاشی خودرو و رنگ کاری اتومبیل روی لینک قرار داده شده کلیک کنید.

علاوه‌بر این، تمام کارشناسان کارنامه توسط تیم کنترل کیفیت کارنامه مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

در کارشناسی رنگ خودرو باید به نکات ریز و درشت بسیار زیادی که در متن بالا گفته شده توجه داشته باشید زیرا که از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است و در قیمت خودرو تاثیر زیادی خواهد گذاشت.

بسیاری از افرادی که قصد خرید خودروی دست دوم دارند برای اطمینان از سلامت خودرو به کارشناس رنگ خودرو نیازمند هستند. از آنجا که در ایران، صنعت تعمیر و بازسازی خودرو به طور چشمگیری پیشرفت کرده است و اشخاص ماهری در این زمینه مشغول به کار هستند، در معاملات خرید و فروش خودرو نیاز به یک کارشناس متخصص بیش از پیش احساس می شود. 

اگر علاقمند به گرفتن مجوز کارشناسی رنگ خودرو و دیگر بخش های کارشناسی خودرو هستید، می بایست در دوره های آموزشی شرکت کنید. پیش از این اقدام نیز نیاز است تا از هزینه های کارشناسی خودرو مطلع شوید.

اما این یک تصور غلط می‌باشد که تست دیاگ تمامی عیوب فنی خودرو را مشخص می‌نماید.کارشناسی فنی و موتور از چهار قسمت اصلی تشکیل شده‌است که عبارتند از:

از مهم ترین عوامل از بین رفتن رنگ خودرو باران های اسیدی است.

به ویژه اگر بخواهد از طریق دلالی ماشین اقدام به خرید خودرو کرد.

در نتیجه این دو موضع واضح است که با رنگ‌شدگی دوباره، ضخامت قسمت‌های مختلف بدنه خودرو با هم متفاوت خواهند بود.

دوره آموزش کارشناسی رنگ خودرو آموزشگاه فن آموزان از پایه ای ترین مواردی که نیاز دارید، یعنی آموزش بررسی اجزای مختلف خودرو، آموزش و کارشناس ماشین بررسی انواع رنگ های بدنه، آموزش اجزای تشکیل دهنده رنگ های خودرویی و … شروع به آموزش کرده و در ادامه به مباحث آموزش خواص رنگ آستری و آستر کاری، تشخیص انواع رنگ و لایه های نهایی بدنه خودرو، کار و انجام فام سنجی، براق بودن، چسبندگی و … را آموزش می دهیم.

هزینه کارشناسی خودرو بر اساس مدل هر خودرو متفاوت است. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه‌های کارشناسی خودرو با مشاورین کارنامه ارتباط بگیرید.

کارشناس فنی همراه‌مکانیک طبق هماهنگی قبلی، در محل انجام کارشناسی حضور پیدا می‌کند.

فرض کنید با هدف خرید خودرو به بازار خودرو می‌روید. در آنجا با دو خوردو مواجه می‌شود که یکی از آنها بدون رنگ است و دیگری رنگ شده است. در این صورت اگر متخصص نباشد و به کارشناسی خودرو نپردازد شاید شما انتخاب درستی برای خرید خودرو نداشته باشید.

شما عزیزان می‌توانید برای سفارش بیمه بدنه به سایت بیمه دات کام مراجعه کرده و پس از تکمیل اطلاعات، بیمه بدنه را سفارش دهید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *